Дочекујмо светског шампиона заједно код куће!

15.09.2022.

Заједнички пријем светског шампиона рвача, Себастијана Нађа одржаће се 16. септембра 2022. (петак) у 17.00 часова испред градске куће у Kањижи.

Себи је овом приликом пристао да да аутограме заинтересованима – па понесите са собом сувенир, мајицу или фотографију коју бисте желели да потпишете са спортистом, али биће прилике и за заједничко фоткање!

Као што већ скоро сви знају, Себастијан је 12. септембра у Београду освојио златну медаљу на Светском првенству у рвању за одрасле. Кањишки спортиста у бојама Србије савладао је у финалу Грузијца Лерија Абуладзеа, те је освојио прво место у категорији до 63 килограма са коначним резултатом 3:1.

Манифестацији ће присуствовати и челници Војвођанске рвачке академије, Рвачког клуба Потисје и општине.